Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

Individualios psichologo konsultacijos

Antakalnio g. 97-47
Vilnius

@Krizės Įveikimas

@krizesiveikimas

+370 640 51555

Pagalba organizacijoms po krizinio įvykio

Pagalba organizacijoms po krizinio įvykio

Naudinga informacija

Naudinga informacija

Paslaugos

Nemokama psichologo konsultacija krizės ištiktam žmogui, tęstinės konsultacijos, psichologinė pagalba organizacijoms patyrus netikėtą sukrečiantį įvykį bei mokymai organizacijoms ir specialistams, kaip valdyti psichologines krizes.

Visos mūsų paslaugos

Apie mus

Kiekvienas mūsų savanoris psichologas ir psichologė yra čia tam, kad padėtų jums išgyventi ypač skaudžius įvykius, kai patiems juos įveikti per sunku. Mūsų psichologai yra profesionalūs, patyrę krizių įveikimo specialistai. Krizių įveikimo centras yra atviras visiems, įsikūręs Vilniuje, bet pasiekiamas nuotoliu iš bet kur.

Sužinok daugiau

Parama

Žmonių psichinė ir emocinė sveikata yra tai, dėl ko dirbame. Padėkite mūsų centrui gyvuoti – jam reikalinga gerų žmonių ir socialiai atsakingų organizacijų parama. Prisidėti galite keliais būdais!

Prisidėk

Naujienos

Savanorių motyvacija – itin svarbi

Savanorių motyvacija – itin svarbi

Mūsų centro veiklos pamatas yra savanoriai, kuriais didžiuojamės ir kuriems esame labai dėkingi. Jų šiuo metu turime daugiau kaip 40.…

Skaityti daugiau

Šeštadienį, rugpjūčio 5 d., nedirbsime

Šeštadienį, rugpjūčio 5 d., nedirbsime

Šį šeštadienį (rugpjūčio 5 d.) nedirbsime. Atsiprašome už nepatogumus. Lauksime jūsų pirmadienį, kaip visada nuo 16 iki 20 val.

Skaityti daugiau

Dėkojame už paramą

Mūsų partneriai