Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2024-03-21

Padėk išlipti: psichologų pagalba krizėje

Padėk išlipti: psichologų pagalba krizėje

Padėkite žmonėms, patiriantiems psichologinius ir finansinius sunkumus, gauti nemokamą psichologų pagalbą – greitą ir be registracijos. „Krizių įveikimo centras“ turi rankų, bet stinga lėšų, tad jūsų pagalba yra labai reikalinga!

Kviečiame prididėti: https://www.aukok.lt/projektai/Padek-islipti-psichologu-pagalba-krizeje

KAM: Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, įskaitant ukrainiečius, kuriems bus suteikiama apie 650 pirminių ir tęstinių konsultacijų.

KOKIAIS ATVEJAIS: patiriant psichologines krizes: netektis, skyrybas, santykių problemas, turint minčių apie savižudybę ir kitas.

KODĖL: labai daug žmonių patiria psichologinius sunkumus, bet ne visi turi galimybę susimokėti už psichologo konsultacijas reikiamu metu. „Krizių įveikimo centro“ ir KOG instituto atliktas tyrimas parodė, kad pernai beveik kas antras žmogus Lietuvoje išgyveno krizę.

KAIP: psichologinę pagalbą teiks „Krizių įveikimo centro“ budintys psichologai savanoriai. Pagalba teikiama šešias dienas per savaitę, greitai, anonimiškai, be registracijos.

Visa surinkta parama bus skiriama:
• individualioms konsultacijoms;
• psichologų komandos stiprinimui: savanorių grupės supervizijai, mokymams, motyvaciniam renginiui;
• „Krizių įveikimo centro“ palaikymui: daliai administracinių lėšų, skiriamų patalpų nuomai, ryšio, buhalterinės apskaitos paslaugoms, projekto vadovo darbo užmokesčio daliai.