Naujienos ir straipsniai

Grupė “Kaip padėti artimajam, kuris bandė žudytis”

2019.03.19

Renkame psichologinę - edukacinę grupę žmonėms, kurių artimasis bandė žudytis arba turi aukštą savižudybės riziką. Grupės pradžia - 2019 m. balandžio 29 d.
Dalyvavimas nemokamas, projektą finansuoja valstybinis sveikatos stiprinimo fondas.

Skaityti plačiau

Nemokamos konsultacijos bandžiusių žudytis artimiesiems

2019.03.18

Jeigu Jūsų artimasis mėgino nusižudyti, natūralu kad Jūsų dėmesys ir rūpestis krypsta į bandžiusį žudytis, pirmiausia jam ar jai ieškosite medicininės bei psichologinės pagalbos.

Tačiau paramos taip pat reikia ir šeimos nariams arba draugams, kuriems žinia apie artimo žmogaus bandymą žudytis paprastai yra labai didelis sukrėtimas. Kaip toliau gyventi šalia žmogaus su aukšta savižudybės rizika? Kaip galiu jam padėti? Jeigu šeimoje yra vaikų, kaip jiems paaiškinti kas įvyko?

Skaityti plačiau

Grupė “Kaip padėti savo vaikui, sergančiam anoreksija ar bulimija”

2019.02.25

Grupė skirta tėvams, auginantiems valgymo sutrikimu sergančius vaikus iki 18 m. Tikslas - padėti tėvams aiškiau suprasti ligos mechanizmus, jos eigą, o taip pat įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, rasti vidinių ir išorinių resursų.

Skaityti plačiau

Grupė tėvams, išgyvenantiems vaiko netektį

2019.02.20

Vaiko netektis yra viena skaudžiausių krizių žmogaus gyvenime. Svarbu su sunkiais išgyvenimais nelikti vieniems, ieškoti būdų, kaip įveikti šią krizę ir kaip gyventi toliau.

Skaityti plačiau

Nemokamos psichologo konsultacijos Švenčionių rajono gyventojams

2018.10.02

Pradedame teikti psichologo konsultacijas pagal ES projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Švenčionių rajone“. "Krizių įveikimo centro" psichologai konsultuoja Švenčionyse, Laisvės aikštė 1. Kviečiame registruotis!

Skaityti plačiau