Naujienos ir straipsniai

Kviečiame prisijungti prie psichologinių grupių patiriantiems užsitęsusią  krizę

2021.08.16

Kviečiame prisijungti prie psichologinių grupių patiriantiems užsitęsusią  krizę dėl emocinio smurto ir patyčių, netekus artimojo dėl savižudybės,  COVID-19  paveiktiems vyresnio amžiaus žmonėms ir asmenims kenčiantiems dėl perdegimo.

Skaityti plačiau

Kas trečias lietuvis per pandemiją patyrė psichologinių sunkumų ar sukrėtimų

2021.06.02

Beveik pusė – 44 proc. šalies gyventojų sako, kad yra patyrę arba šiuo metu turi psichologinių problemų, vienas iš trijų su emociniais sunkumais ar sukrečiančiais įvykiais susidūrė pandemijos kontekste. Tai rodo Krizių įveikimo centro ir KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų instituto atlikto visuomenės nuomonės tyrimo duomenys.

Skaityti plačiau

Viena netektis traumuojančiai paveikia bent 10 aplinkinių: kas gali padėti jiems?

2021.05.02

Artimo savižudybė vakarietiškoje kultūroje smarkiai paveikia apie 10 žmonių, skaičiuoja netektis ir traumas tyrinėjantys psichologai. Tačiau vieno žmogaus nelaimę dešimčių kančia gali paversti ir mirtinas nelaimingas atsitikimas darbe, smurtas ar žmogaus dingimas. Tai – tik dalis situacijų, į kurias reaguoti ir padėti pasirengusios „Krizių įveikimo centro“ mobiliosios psichologinių krizių įveikimo komandos.

Skaityti plačiau

Konferencija „Pagalba po krizinio įvykio asmenims ir organizacijoms“

2020.12.04

Kviečiame dalyvauti psichologus, psichoterapeutus, socialinius darbuotojus, medikus, įmonių personalo vadovus ir kitus krizinę pagalbą žmonėms teikiančius specialistus. Konferencija vyks nuotoliniu būdu gruodžio 17 d. 9:00-16.20 val.

Skaityti plačiau

Bendradarbiaujame su Lietuvos baltarusius vienijančia organizacija „Dapamoga“

2020.10.10
Skaityti plačiau