Pereiti prie pagrindinio turinio

2022-08-08

Krizių įveikimo centras tęsia konsultacijas, skirtas Ukrainos piliečiams

Krizių įveikimo centras tęsia konsultacijas, skirtas Ukrainos piliečiams

Nuo pat Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios „Krizių įveikimo centras“ ėmėsi iniciatyvos teikti nemokamas profesionalių psichologų konsultacijas karo siaubą patyrusiems ukrainiečiams, gavusiems prieglobstį Lietuvoje. Žmonių, kuriems reikalinga psichologinė pagalba, skaičius nuo kovo mėnesio nuolat auga. Šiam tikslui centras drauge su portalu Aukok.lt renka lėšas.

2022-07-22

Aktuali informacija „Krizių įveikimo centro“ lankytojams

Aktuali informacija „Krizių įveikimo centro“ lankytojams

Pranešame, kad 2022 m. liepos 29–30 d. „Krizių įveikimo centras“ nedirbs. Minėtomis dienomis centro savanoriai dalyvaus išvykstamajame seminare. Nuo rugpjūčio mėn. 1 d. centras dirbs kaip įprastai nuo 16-20 val. pirmadieniais-penktadieniais, nuo 12-16 val. šeštadieniais. Dėkojame už supratingumą!

2022-06-01

„Krizių įveikimo centro“ 2021 m. ataskaita

„Krizių įveikimo centro“ 2021 m. ataskaita

Esame dėkingi mūsų rėmėjams, partneriams ir visuomenei, kuri palaiko mūsų centro veiklą. Vertiname skaidrumą, todėl atsiskaitome už savo darbus – kviečiame susipažinti su „Krizių įveikimo centro“ 2021 metų nuveiktais darbais ir pasiekimais.

2022-05-30

Pradedama registracija į psichologines grupes vilniečiams

Pradedama registracija į psichologines grupes vilniečiams

Psichikos ligos, priklausomybės, perdegimas visada paliečia ne tik patį žmogų, kuris nuo to kenčia, bet dažnai tampa rimta krize ir jo šeimai bei artimiesiems. Tinkama psichologinė pagalba gali padėti išgyventi šią krizę ir pasijusti geriau. „Krizių įveikimo centras“ vykdo projektą „Suaugusiųjų psichikos sveikatos stiprinimas užsitęsus krizei“, skirtą padėti Vilniuje gyvenantiems žmonėms, kurie susiduria su sunkumais dėl savo ar artimojo psichologinės krizės. Nuo rugsėjo prasidės gyvi, kassavaitiniai psichologinių grupių susitikimai „Krizių įveikimo centre“ (Antakalnio g. 97, Vilnius). Registracija į grupes jau prasidėjo. 

2022-04-14

Ką verta žinoti į organizaciją priimant karo pabėgėlius

Ką verta žinoti į organizaciją priimant karo pabėgėlius

Dėl karo katastrofos savo šalį palikę ukrainiečiai Lietuvoje netrunka susirasti darbą. Į mūsų šalį pasitraukusiems pabėgėliams siūloma tūkstančiai darbo vietų ir kvietimų prisijungti prie komandų tik daugėja. Nepaisant kilnaus noro padėti, kiekvienai organizacijai dera įsivertinti, kad įdarbinant nuo karo bėgančius žmones neužtenka tik duoti darbo: pirmiausia verta skirti laiko esamiems darbuotojams supažindinti su sprendimu pakviesti dirbti ukrainiečius ir pasiūlyti drauge padėti naujiems stiprią krizę išgyvenusiems kolegoms. Krizių įveikimo centro psichologė Gintė Jasienė siūlo skirti dėmesio naujų kolegų emocinei savijautai ir jiems pagelbėti įvairiais buitiniais klausimais.