Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2024-02-20

Jūsų parama mums labai svarbi!

Jūsų parama mums labai svarbi!

Ar žinojote, kad jau galite skirti 1,2% GPM paramą? GPM paramą galite skirti nevyriausybinėms organizacijomis ir taip joms padėti toliau tęsti savo veiklą. Jūs galite padėti tęsti mūsų misiją - padėti žmonėms išgyventi emociškai ypač skaudžius įvykius, kai su jais susitvarkyti pritrūksta savų jėgų. Kaip tai padaryti? • Prisijunkite prie EDS adresu: https://deklaravimas.vmi.lt • Prisijungę prie sistemos, skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite „Pildyti formą“. • Prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų“ sąraše. • Formos kodas: FR0512. • Formos pavadinimas: Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms organizacijoms už 2023 metus • Formos pildymo lange paspauskite gaublio ikoną. Paspaudus gaublio ikoną, atsidarys pirmasis paramos vedlio langas ir jame suveskite organizacijos pavadinimą, kuriai norite paaukoti. (P.S. mūsų organizacijos pavadinimas: VšĮ „Krizių įveikimo centras“)

2023-12-21

Savanoriai dalyvavo viešo kalbėjimo ir ambasadorystės mokymuose

Savanoriai dalyvavo viešo kalbėjimo ir ambasadorystės mokymuose

Džiaugiamės, kad mūsų savanoriai turėjo galimybę dalyvauti viešo kalbėjimo ir ambasadorystės mokymuose. Efektyvi komunikacija ir įtaigi kalba labai svarbi tiek bendraujant su klientais, tiek atstovaujant organizaciją, kurios vertybėmis nuoširdžiai tiki. Tikime, kad mūsų savanoriai yra patys geriausi mūsų organizacijos atstovai - ambasadoriai. 2023 m. gruodžio 20 d. Ačiū Lvivo verslo centrui, adresu Lvivo g. 37, Vilnius, kurie mus priimė nemokamai ir skyrė gražią konferencijų salę. Mokymus vedė Donaldas Duškinas, retorikos mokytojas, „Retorikos akademijos“ įkūrėjas, knygų autorius, terapeutas, koučingo specialistas, verslo mokymų treneris, sąmoningo kvėpavimo, meditacijos mokytojas. Renginį organizavo „Krizių įveikimo centras“, finansavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

2023-12-14

Dalyvavome mokymuose „Psichologiniai motinystės pokyčiai. Depresija po gimdymo“

Dalyvavome mokymuose „Psichologiniai motinystės pokyčiai. Depresija po gimdymo“

Pogimdyvinė depresija yra labai aktuali tema. Tokie pasakymai mamoms kaip „svarbu sveikas vaikas, neverk“ rodo, kaip nuvertinama ir nesuprantama moters fiziologinė ir psichologinė būsena po gimdymo...  Dėkojame psichologei-psichoterapeutei Sigitai Valevičienei, kuri mūsų centro savanoriams psichologams vedė seminarą „Psichologiniai motinystės pokyčiai. Depresija po gimdymo. Priežastys ir pagalbos galimybės“.

2023-11-30

Psichologė: perdegama ir svajonių darbe

Psichologė: perdegama ir svajonių darbe

Net ir mėgstamą darbą dirbantys žmonės susiduria su rizika perdegti, skirtumas gali būti tik tame, kaip keliaujama į perdegimą, kaip perdegama ir kaip šis procesas išgyvenamas, sako psichologinę pagalbą teikiančios organizacijos „Krizių įveikimo centras“ psichologė Diana Noreikienė. Anot jos, dirbant mėgstamą darbą kaip tik gali atsirasti daugiau pagundų save išeikvoti.

2023-11-21

Kviečiame specialistus į EMDR mokymus

Kviečiame specialistus į EMDR mokymus

Pirmą sykį drauge su „EMDR Lietuva“ asociacija organizuojame Nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapijos (EMDR) mokymus. Šie licencijuoti trijų dienų bazinio lygio (Level 1) mokymai vyks 2024 m. kovo 1–3 d., Vilniuje, anglų kalba. Kviečiame registruotis psichologus, psichologus psichoterapeutus, gydytojus psichiatrus, psichiatrus psichoterapeutus, psichoterapeutus, medicinos psichologus. Mokymus ves EMDR Europe licencijuota mokytoja Dolores Mosquera.