Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2023-03-27

Atleisdami tėvams už jų klaidas išgelbėsite save

Atleisdami tėvams už jų klaidas išgelbėsite save

Dažnas žmogus savyje nešiojasi įvairių nuoskaudų iš vaikystės, pyksta ant savo tėvų dėl jų klaidų – per didelio valdingumo ar per mažai rodomos meilės arba dėl tokių traumuojančių patirčių, kaip alkoholizmas, fizinis, emocinis smurtas. Kodėl visgi būtina sugebėti atleisti savo tėvams, paaiškina „Krizių įveikimo centro“ psichologinės pagalbos specialistė Simona Sabaliauskaitė.

2023-03-14

Paskaita. Krizinio įvykio centre: kaip padėti sau ir kitiems?

Kviečiame pasiklausyti paskaitos „Krizinio įvykio centre: kaip padėti sau ir kitiems?“, kurioje kalbama apie psichologinės pagalbos suteikimą žmonių grupėms nutikus netikėtiems, sukrečiantiems kriziniams įvykiams. Tokių įvykių pavyzdžiai gali būti – vaiko dingimas, psichologiškai paveikiantis daug žmonių aplink, užpuolimai, artimojo ar kolegos savižudybė, stichinės nelaimės ir t.t.

2023-02-24

Nesustojame teikti psichologinę pagalbą ukrainiečiams

Nesustojame teikti psichologinę pagalbą ukrainiečiams

„Jos nerimas sumažėjo, miegas normalizavosi, ji pradėjo žengti socializacijos žingsnius, ėmė planuoti veiklas realiame dabartiniame gyvenime“. Šiandien – metai karo. Ir daug daug žmonių, kenčiančių karo padarinius. Per šiuos metus mūsų centro psichologai savanoriai Lietuvoje apsigyvenusiems ukrainiečiams suteikė apie 200 konsultacijų. Prisidėkite paremdami mūsų veiklą.