Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2024-05-23

Organizuosime grupes ir individualias konsultacijas žmonėms, kurių artimieji serga psichikos ir priklausomybių ligomis, tiems, kurie patiria perdegimo sindromą

Organizuosime grupes ir individualias konsultacijas žmonėms, kurių artimieji serga psichikos ir priklausomybių ligomis, tiems, kurie patiria perdegimo sindromą

Siekdamas stiprinti suaugusiųjų psichikos sveikatą esant užsitęsusiai krizei šiemet „Krizių įveikimo centras“ Vilniaus miesto gyventojams suteiks 298 pirminių- atrankinių, grupinių arba individualių krizių intervencijos konsultacijų 136 asmenims, kurie kenčia dėl artimojo psichikos ligos, dėl artimojo priklausomybės, taip pat asmenims kenčiantiems dėl perdegimo. Taip pat mūsų krizių intervencijos specialistai, stiprins kompetencijas, vyks mokymai ir grupės supervizijos. Šias veiklas finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė pagal Visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą.

Bus organizuojamos šios grupės ir individualios konsultacijos:

  1. Psichologinė pagalba asmenims, kurių artimieji serga psichikos ligomis. Grupės ir individualios konsultacijos bus teikiamos artimiesiems, išgyvenantiems krizę dėl šeimos nario psichikos ligos.
  2. Psichologinė pagalba asmenims, kurių artimieji serga priklausomybių ligomis. Grupės ir individualios konsultacijos bus teikiamos artimiesiems, išgyvenantiems užsitęsusią krizę dėl šeimos nario priklausomybės (nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, lošimų ir t.t.).
  3. Psichologinė pagalba asmenims, kurie patiria perdegimo sindromą. Grupės ir individualios konsultacijos šiems asmenims padės geriau suprasti savo sunkumų priežastis, išmokti emocijų ir būsenos valdymo metodų, atpažinti perdegimo rizikos signalus bei didinti savo atsparumą, darbingumą.

Detalesnė informacija apie veiklas ir registracija į nemokamas grupines ir individualias konsultacijas bus paskelta artimiausiu metu.