Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2022-11-24

Startavo „Aukok” projektas „Dovanok psichologinę pagalbą šventiniu laikotarpiu”

Startavo „Aukok” projektas „Dovanok psichologinę pagalbą šventiniu laikotarpiu”

Gražiosios žiemos šventės – ne visiems bus gražios. Vienišiems, psichologinius ir finansinius sunkumus patiriantiems žmonėms – tai ypač sunkus metas. Todėl „Aukok.lt” platformoje startavo mūsų naujas lėšų rinkimo projektas „Dovanok psichologinę pagalbą šventiniu laikotarpiu” – kviečiame prisidėti, kad šiuo šventiniu laikotarpiu išgyvenantieji krizę galėtų gauti nemokamą profesionalią psichologų pagalbą!

Kam bus skirta parama?

Skubiai ir nemokamai psichologinei pagalbai Lietuvoje gyventiems žmonėms (įskaitant nuo karo bėgančius ukrainiečius), kuriems reikia padėti tvarkytis su iškilusiais psichologiniais sunkumais ir kurie neturi galimybės už konsultacijas mokėti.

  • Šių metų pradžioje psichologinę krizę išgyveno beveik kas antras žmogus (42 proc. respondentų, „Krizių įveikimo centro“ ir KOG instituto atlikto tyrimo duomenys).
  • Minėtas tyrimas taip pat parodė, kad žmogui susidūrus su problemine situacija jį galinčių palaikyti žmonių ratas yra kur kas mažesnis nei manyta – taigi profesionali pagalba tampa ypač svarbi.
  • Asmeninių krizių poveikį sustiprina greta vykstančios daugialypės didžiosios krizės: karas, ekonominė situacija, pandemija.
  • Budintys „Krizių įveikimo centro“ psichologai savanoriai šventiniu laikotarpiu ir prieš jį sulaukia daugiau kreipimųsi, be to, žmonės ieško nemokamos pagalbos dėl sudėtingesnės finansinės situacijos.

Padėkime suteikti daugiau vidinės šviesos Kalėdiniu laikotarpiu!

Paaukoti galite paspaudę čia.