Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2024-06-07

Renginys „Psichologinės pagalbos organizavimas ir teikimas po masinių krizinių įvykių“

Renginys „Psichologinės pagalbos organizavimas ir teikimas po masinių krizinių įvykių“

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad kasmetinė „Krizių įveikimo centro“  konferencija skirta pagalbai bendruomenėms ir organizacijoms po krizinių įvykių šiemet vyks rugsėjo 27 d. 10- 15 val. nuotoliniu būdu. Šįkart renginio tema: „Psichologinės pagalbos organizavimas ir teikimas po masinių krizinių įvykių“. 

Konferencijos programą skelbsime kiek vėliau, tačiau jau žinome, kad turėsime unikalią progą išgirsti ir diskutuoti su specialistais, organizavusiais ir teikusiais psichologinę pagalbą bendruomenėms, šeimoms ir asmenims po masinių išpuolių Nicoje, Mančesterio arenoje ir Barselonoje. Savo patirtimi ir įžvalgomis konferencijoje sutiko pasidalinti klinikinė psichologė dr. Ophélie Nachon iš Prancūzijos, klinikinis psichologas dr. Alan Barett iš Jungtinės Karalystės, psichologė dr. Ingeborg Porcar iš Ispanijos. Taip pat tikimės sulaukti ir dar keleto įdomių pranešimų apie pasiruošimą kriziniams įvykiams ir bendruomenių psichologinio atsparumo krizėms stiprinimą.

Konferencija vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

Renginys skirtas Vilniaus miesto specialistams ir organizacijų atstovams, atsakingiems  už pagalbos asmenims ir bendruomenėms prieinamumą po didelių krizinių įvykių arba tokią pagalbą teikiantiems: psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams,  pagalbos tarnybų (policijos, gaisrinės ir kt.) atstovams, įmonių personalo valdymo specialistams, valstybinių ir privačių įmonių vadovams, nevyriausybinių organizacijų darbuotojams ir savanoriams. 

Kviečiame rezervuoti datą savo kalendoriuose, o mes netrukus pasidalinsime detalesne informacija ir paskelbsime registraciją. 

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, ją finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.