Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2022-05-30

Pradedama registracija į psichologines grupes vilniečiams

Pradedama registracija į psichologines grupes vilniečiams

Psichikos ligos, priklausomybės, perdegimas visada paliečia ne tik patį žmogų, kuris nuo to kenčia, bet dažnai tampa rimta krize ir jo šeimai bei artimiesiems. Tinkama psichologinė pagalba gali padėti išgyventi šią krizę ir pasijusti geriau. „Krizių įveikimo centras“ vykdo projektą „Suaugusiųjų psichikos sveikatos stiprinimas užsitęsus krizei“, skirtą padėti Vilniuje gyvenantiems žmonėms, kurie susiduria su sunkumais dėl savo ar artimojo psichologinės krizės. Nuo rugsėjo prasidės gyvi, kassavaitiniai psichologinių grupių susitikimai „Krizių įveikimo centre“ (Antakalnio g. 97, Vilnius). Registracija į grupes jau prasidėjo.

Jei Jūs jaučiatės emociškai išsekę, pervargę, sumažėjo motyvacija darbe, patiriate nuolatinę įtampą bendraudami su kolegomis, ar patiriate kitus perdegimo požymius – kviečiame registruotis į psichologinę grupę žmonėms, patiriantiems perdegimo simptomus.

Jei Jūsų šeimos nariai ar artimieji turi priklausomybę (nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, azartinių lošimų ir kt.) ir tai daro neigiamą įtaką jūsų gyvenimui – kviečiame pasirinkti psichologinę grupę žmonėms, kurių artimieji kenčia nuo priklausomybių (nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, azartinių lošimų ir kt.).

Jei Jūsų šeimos nariai ar artimieji serga psichikos liga (depresija, šizofrenija, nerimo, asmenybės sutrikimai irt.t.) ir jaučiate, kad sunku atlaikyti dėl artimojo ligos kylančius iššūkius – kviečiame registruotis į psichologinę grupę psichikos ligomis sergančių žmonių artimiesiems (sutuoktiniams, tėvams, vaikams, broliams, seserims, draugams ir kt.).

Projekto metu vyks 10 kassavaitinių grupės susitikimų, kuriuos ves du psichologai. Dalyvavimas šiose grupėse yra NEMOKAMAS.


Kontaktai detalesnei informacijai apie grupes:

Psichologinė grupė žmonėms, patiriantiems perdegimo simptomus arba kurių „lemputė jau kaista“:

Grupę veda psichologės Diana Noreikienė ir Veronika Toleikė.

Diana Noreikienė: di.noreikiene@gmail.com  

Veronika Toleikė: v.toleike@gmail.com

Psichologinė grupė žmonėms, kurių artimieji kenčia nuo priklausomybių (nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, azartinių lošimų ir kt.):

Grupę veda psichologės – psichoterapeutės Beatričė Nivinskaitė ir Eglė Ražaitienė.

Beatričė Nivinskaitė: beatrice.nivinskaite@gmail.com

Eglė Ražaitienė: egle.razaitiene@gmail.com 

Psichologinė grupė psichikos ligomis sergančių žmonių artimiesiems (sutuoktiniams, tėvams, vaikams, broliams, seserims, draugams ir kt.):

Grupę veda psichologės Jurgita Skiparienė ir Simona Glodenienė. 

Jurgita Skiparienė: jurgita@krizesiveikimas.lt  

Simona Glodeniene: simona@krizesiveikimas.lt


Kviečiame užpildyti šią anketą.

Užpildę šią formą būsite kviečiami į individualų atrankos pokalbį, kurio metu susipažinsime ir aptarsime Jūsų dalyvavimą grupėje.

Pilnai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios 2022 metų programos lėšomis.