Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2022-10-21

Patirtimi dalinsis traumų ir krizių įveikimo guru Morit Heitzler

Patirtimi dalinsis traumų ir krizių įveikimo guru Morit Heitzler

Spalio 24–25 dienomis Vilniuje viešės psichoterapeutė Morit Heitzler iš Didžiosios Britanijos – ji dalyvaus mūsų organizuojamame dviejų dienų seminare „Psichologinė pagalba krizėje: kūno vaidmuo traumoje“. Ji su krizių ir traumų įveikimu dirbančiais specialistais dalinsis savo per 20 metų išvystytu integruotu požiūriu į traumų įveikimą, metodais ir patirtimi. Morit plėtojama tema yra gana nauja Lietuvoje ir itin reikalinga.

„Trauma yra įkūnyta patirtis, nes ji juntama ir saugoma pirmiausia kūne, todėl žmogaus santykis su savo kūnu yra svarbiausias jo reakcijai į trauminę patirtį“, – sako Morit. Anot jos, darbas su trauma kūne – viena efektyviausių terapinių darbo su šoko ar santykių trauma būdų. Dirbant su trauma yra sudėtinga naudoti tik pokalbio terapiją, nes trauminės patirtys paliečia gilesnes ikiverbalines neurologines sistemas. Žmonės, turintys šoko ar santykių traumą, yra didesnėje savižudybės rizikoje.

Morit Heitzler yra psichoterapeutė, supervizorė iš Jungtinės Karalystės, turinti ilgametę darbo su krizėmis patirtį. Daugiau informacijos apie lektorę: www.heitzler.co.uk

Renginyje dalyvaus 80 savo srities profesionalų, dirbančių Vilniuje. Dėkojame Vilniаus miеsto sаvivaldуbei už šio labai svarbaus ir reikalingo seminaro finansavimą.