Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2022-10-12

Krizė darbe: kaip padėti organizacijai ir sau?

Krizė darbe: kaip padėti organizacijai ir sau?

Spalio 10-ąją, Pasaulinę sveikatos psichikos dieną, įvyko labai aktualus nuotolinis renginys, skirtas organizacijoms ir jų darbuotojams. Klausytojai išgirdo tris pranešimus:

1. „5 dalykai, kurie palengvins jūsų krizes“, Orijana Mašalė, nepriklausoma valdybų narė, verslininkė. Geriausia suvaldyta krizė – neįvykusi krizė. Savo pranešime Orijana kalbėjo apie 5 svarbiausius dalykus, kurie padeda išvengti krizių arba, krizėms visgi nutikus, padeda jas įveikti lengviau. Orijana aptarė struktūrinius ir kultūrinius pasirengimo krizėms aspektus, remdamasi savo daugiamete praktine vadovavimo ir įvairių incidentų bei krizių valdymo patirtimi.

2. „Kaip sušvelninti poveikį psichikos sveikatai, kai organizacijoje krizinis įvykis?“, psichologė-psichoterapeutė Asta Groblytė, Mobiliosios psichologinių krizių įveikimo komandos atstovė. Ar žinojote, kad organizacijoje nutikus kriziniam įvykiui galite kreiptis skubios ir nemokamos pagalbos į mobilias psichologų komandas? Asta papasakojo, ką jos daro, kokia skubios psichologinės pagalbos nauda ir kas nutinka, jei organizacija viską palieka savieigai.

3. „Kaip padėti kolegai ir sau, kai tenka išgyventi asmeninę krizę“, „Krizių įveikimo centro“ psichologė Diana Noreikienė. Diana papasakojo, kas yra krizė ir kas vyksta su žmogumi ištikus krizei. Kaip padėti sau ir kaip atstatyti pusiausvyrą? Kuo gali padėti kiti žmonės bei kaip pastebėti, kad kolega išgyvena sunkų laikotarpį? Kuo gali būti svarbus vadovo vaidmuo, kai darbuotojas išgyvena krizę?

Laidos įrašą galite pažiūrėti čia: Krizė darbe: kaip padėti organizacijai ir sau?