Nemokamos konsultacijos bandžiusių žudytis artimiesiems

2018.06.18

Jeigu Jūsų artimasis mėgino nusižudyti, natūralu kad visas Jūsų dėmesys ir rūpestis krypsta į bandžiusį žudytis, pirmiausia jam ar jai ieškosite medicininės bei psichologinės pagalbos. Tačiau paramos ir pagalbos lygiai taip pat reikia ir šeimos nariams arba draugams, kuriems žinia apie artimo žmogaus bandymą žudytis paprastai yra labai didelis sukrėtimas.

Natūralu, kad toks įvykis artimiesiems sukelia stiprius ir prieštaringus jausmus: užuojautą ir baimę, kaltės jausmą ir pyktį. O santykiuose dažnai atsiranda daug nerimo: kaip toliau gyventi šalia žmogaus su aukšta savižudybės rizika? Jeigu šeimoje yra vaikų, kaip jiems paaiškinti kas įvyko?

Siūlome nemokamas individualias psichologo konsultacijas žmonėms, kurių artimasis bandė žudytis, suaugusiems ir vaikams nuo 7 metų, Vilniaus gyventojams.

Kaip registruotis konsultacijai:
1. Parašykite adresu info@krizesiveikimas.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, amžių, telefono numerį.
2. Užsiregistravus, koordinatorė paskirs specialistą, kuris susisieks su Jumis ir sutarsite pirmosios konsultacijos laiką.
3. Jeigu asmeniui dar nėra 16 metų, prieš konsultacijas mums reikės susisiekti su jo/jos tėvais ir gauti jų leidimą.

Konsultacijos teikiamos „Krizių įveikimo centre”, Antakalnio g. 97, Vilniuje.
Projektas vyksta iki 2018 m. gruodžio 31 d.

Pagal šį projektą kviečiame dalyvauti ir į psichologinėje – edukacinėje  grupėje “Kaip padėti artimajam, kuris bandė žudytis”.