Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2023-08-06

Savanorių motyvacija – itin svarbi

Savanorių motyvacija – itin svarbi

Mūsų centro veiklos pamatas yra savanoriai, kuriais didžiuojamės ir kuriems esame labai dėkingi. Jų šiuo metu turime daugiau kaip 40. Tai jie, aukodami savo darbo ir laisvo laiko valandas, budi ir laukia žmonių, kuriuos ištiko psichologinės krizės. Stiprinti savanorių motyvaciją ir bendruomeniškumą – tai vienas kertinių „Krizių įveikimo centro“ uždavinių.

Ilgalaikė specialistų savanorystė labai sustiprina organizaciją, taigi ir teikiamą pagalbą žmonėms. Jau tradicija tapo mūsų centro vasaros renginys, skirtas visai komandai – jis padeda darniau integruotis naujiems savanoriams, padidinti specialistų motyvaciją, iniciatyvų kūrimą. Sakome didelį ačiū mūsų savanoriams už buvimą kartu. Taip pat dėkojame LR Socialinės ir darbo ministerijai už skirtą paramą veikloms, didinančioms mūsų savanorių motyvaciją ir įsitraukimą.

Savanorių motyvacijos ir įsitraukimo renginys yra viena iš veiklų, kurios skirtos „Krizių įveikimo centro” veiklos stiprinimui ir kurias finansuoja LR Socialinė ir darbo ministerija. Kitos įgyvendintos/įgyvendinamos veiklos:

  • savanorių psichologų profesinio įsivertinimo instrumento sukūrimas ir diegimas
  • pirmosios psichologinės pagalbos mokymai KĮC savanoriams
  • supervizijos
  • vientisos, KĮC poreikiams pritaikytos savanoriškos veiklos valdymo ir informavimo sistemos tobulinimas