Pereiti prie pagrindinio turinio
Ukrainos vėliavaІнформація для українців:

2023-11-21

Nemokama psichologinė pagalba: padėkime pajusti šventes

Psichologinė krizė – lyg duobė, į kurią žmogus krenta, išgyvendamas netektis, smurtą, skyrybas, vienatvę. Daug žmonių negali kreiptis psichologinės pagalbos, nes neturi tam lėšų. Padėkime drauge išgyvenantiems sunkumus išvysti šviesą šiuo šaltuoju ir tamsesniuoju laikotarpiu. Padovanokime nemokamas psichologų konsultacijas tiems, kam to dabar labiausiai reikia!

Kviečiame aukoti: https://www.aukok.lt/projektai/Nemokama-psichologine-pagalba-padekime-pajusti-sventes

KAS TEIKIA: „Krizių įveikimo centras“ turi rankų (daugiau kaip 40 savanorių psichologų), bet stinga lėšų, tad jūsų parama leis suteikti visiškai nemokamas konsultacijas!

KAM: Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, įskaitant ukrainiečius, kuriems bus suteikta apie 60 pirminių ir tęstinių konsultacijų.

KOKIAIS ATVEJAIS: patiriant psichologines krizes: netektis, skyrybas, santykių problemas, turint minčių apie savižudybę ir kitas.

KAIP: greita ir be registracijos, pagalba teikiama šešias dienas per savaitę, galima ateiti gyviems vizitams į centrą Vilniuje, galima skambinti nuotoliu (per „Messenger“ ar „Skype“).

Visa surinkta parama bus skiriama:
● individualioms konsultacijoms;
● psichologų supervizijoms;
● „Krizių įveikimo centro“ palaikymui: daliai administracinių lėšų, komunikacijai, projekto vadovo darbo užmokesčio daliai.