Mobili krizių įveikimo komanda

  • Mobili krizių komanda – tai mokama paslaugaįmonėms ar organizacijoms, patyrus netikėtą krizinę situaciją. Krizinė situacija – tai neeilinis įvykis, išmušantis iš įprastinio gyvenimo vėžių, susijęs su grėsme darbuotojų ir/ar klientų sveikatai ar gyvybei, pavyzdžiui:
    • staigi organizacijos nario mirtis arba savižudybė,
    • grasinimai ar smurtas iš klientų ar kitų asmenų,
    • nelaimingas atsitikimas (gaisras, sprogimas, pastato griūtis ir pan.).
  • Komandos tikslas – užkirsti kelią krizinių reakcijų užsitęsimui, sumažinti emocinę įtampą ir padėti žmonėms greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, atgauti darbingumą ir prisitaikyti prie netekties arba pakitusios situacijos. Sėkmingas krizės įveikimas yra galimybė asmeniui ir organizacijai įgyti naujos patirties, išminties, jėgos bei brandos.
  • Mobilią krizių komandą sudaro mažiausiai 2 specialistai, operatyviai sutartu laiku atvykstantys į organizaciją. Įvertinus krizinio įvykio poveikį kolektyvui, suteikiama konsultacija vadovams, individuali ir grupinė psichologinė pagalba labiausiai paveiktiems darbuotojams. Pateikiama informacija apie galimas tolesnes psichologines ir fizines reakcijas į stresą, kaip su jomis tvarkytis.

* Krizių įveikimo komandos bazinio paketo kaina – nuo 500 eur. Bazinį paketą sudaro: konsultacijos administracijai,  psichologinė pagalba darbuotojų grupei, ataskaita ir rekomendacijos.
Jeigu paslaugų poreikis mažesnis arba didesnis, kaina su komandos vadovu derinama atskirai. Nustatant įkainius, atsižvelgiama į lokaciją, kiek ir kokių paslaugų reikia, kiek komandoje dirba krizių įveikimo specialistų ar paslauga teikiama darbo, švenčių dienomis ir pan.

Dėl mobilios krizių komandos prašome kreiptis:

Kristina Lymantaitė
Tel. 8 665 22188
kristina@krizesiveikimas.lt

arba

Simona Glodenienė
Tel. 8 68534258
simona@krizesiveikimas.lt