Mobilioji krizių įveikimo komanda

  • Mobili krizių komanda – tai mokama paslaugaįmonėms ar organizacijoms, patyrus netikėtą krizinę situaciją. Krizinė situacija – tai neeilinis įvykis, išmušantis iš įprastinio gyvenimo vėžių, susijęs su grėsme darbuotojų ir/ar klientų sveikatai ar gyvybei, pavyzdžiui:
    • staigi organizacijos nario mirtis arba savižudybė,
    • grasinimai ar smurtas iš klientų ar kitų asmenų,
    • nelaimingas atsitikimas (gaisras, sprogimas, pastato griūtis ir pan.).
  • Komandos tikslas – užkirsti kelią krizinių reakcijų užsitęsimui, sumažinti emocinę įtampą ir padėti žmonėms greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, atgauti darbingumą ir prisitaikyti prie netekties arba pakitusios situacijos. Sėkmingas krizės įveikimas yra galimybė asmeniui ir organizacijai įgyti naujos patirties, išminties, jėgos bei brandos.
  • Mobilią krizių komandą sudaro mažiausiai 2 specialistai, operatyviai sutartu laiku atvykstantys į organizaciją. Įvertinus krizinio įvykio poveikį kolektyvui, suteikiama konsultacija vadovams, individuali ir grupinė psichologinė pagalba labiausiai paveiktiems darbuotojams. Pateikiama informacija apie galimas tolesnes psichologines ir fizines reakcijas į stresą, kaip su jomis tvarkytis.

* Krizių įveikimo komandos bazinio paketo kaina – nuo 600 eur. Bazinį paketą sudaro: konsultacijos administracijai, psichologinė pagalba darbuotojų grupei, ataskaita ir rekomendacijos.
Kaina derinama su komandos vadovu, surinkus informaciją apie įvykį, organizaciją, jau atliktus krizės valdymo darbus ir organizacijos poreikius. Nustatant paslaugos kainą atsižvelgiama į lokaciją, paslaugų apimtį, reikalingą komandos dydį ir pan.

Dėl mobilios krizių komandos prašome kreiptis:

Kristina Lymantaitė, tel. 8 665 22188 , kristina@krizesiveikimas.lt

Ingrida Bobinienė, tel. +370 609 37258 , ingrida@krizesiveikimas.lt

Nuo 2020 m. spalio 12 d. iki gruodžio 31 d. mobiliosios psichologinių krizių įveikimo komandos paslaugas Vilniaus ir Kauno apskrityse teiksime nemokamai. Daugiau informacijos rasite čia.