Mobilioji krizių įveikimo komanda

  • Mobili krizių komanda – tai paslauga įmonėms ar organizacijoms, patyrus netikėtą krizinę situaciją. Krizinė situacija – tai neeilinis įvykis, išmušantis iš įprastinio gyvenimo vėžių, susijęs su grėsme darbuotojų ir/ar klientų sveikatai ar gyvybei, pavyzdžiui:
    • staigi organizacijos nario mirtis arba savižudybė,
    • grasinimai ar smurtas iš klientų ar kitų asmenų,
    • nelaimingas atsitikimas (gaisras, sprogimas, pastato griūtis ir pan.).
  • Komandos tikslas – užkirsti kelią krizinių reakcijų užsitęsimui, sumažinti emocinę įtampą ir padėti žmonėms greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, atgauti darbingumą ir prisitaikyti prie netekties arba pakitusios situacijos. Sėkmingas krizės įveikimas yra galimybė asmeniui ir organizacijai įgyti naujos patirties, išminties, jėgos bei brandos.
  • Mobilią krizių komandą sudaro mažiausiai 2 specialistai, operatyviai sutartu laiku atvykstantys į organizaciją. Įvertinus krizinio įvykio poveikį kolektyvui, suteikiama konsultacija vadovams, individuali ir grupinė psichologinė pagalba labiausiai paveiktiems darbuotojams. Pateikiama informacija apie galimas tolesnes psichologines ir fizines reakcijas į stresą, kaip su jomis tvarkytis.

Nuo 2020 m. spalio 12 d. iki 2021 m. vasario 28 d. Vilniaus ir Kauno apskrityse mobiliosios psichologinių krizių įveikimo komandos paslaugas teikiame nemokamai, kreiptis galima telefonu 8-616-22252 . Daugiau informacijos rasite čia.

Dėl mobiliosios krizių komandos paslaugų kitose Lietuvos apskrityse prašome kreiptis:

Kristina Lymantaitė, tel. 8 665 22188 , kristina@krizesiveikimas.lt

Ingrida Bobinienė, tel. +370 609 37258 , ingrida@krizesiveikimas.lt