Laukiame Jūsų atsiliepimų

Kviečiame dalintis

Pasidalijimas Jūsų istorija arba atsiliepimas apie gautą pagalbą mums padeda tobulėti, o panašią situaciją išgyvenančius gali padrąsinti kreiptis pagalbos. Anonimiškumą garantuojame.  Rytė

  Kai suvokiau, kad pati nebegaliu išsikapstyti iš bėdų, kurios tempiasi metai iš metų, išdrįsau atvykti į šį centrą. Pirmas kartas buvo beprotiškai sunkus, kadangi grįžau į prisiminus, nuo kurių ilgai bėgau ir slėpiausi. Dabar jaučiuosi drąsesnė su sveikesne siela. Žinau, kad dar ilgas kelias iki išgijimo, bet tariu didžiausią ačiū psichologei Austėjai kuri savo profesionalumu padėjo atrasti atsakymus į daugybę metų kankinusius klausimus.

  2018-12-04
  Aliona

  Atvykau į konsultaciją, kai buvo visko per daug, nesusitvarkiau su savo jausmais ir buvau pasimetusi gyvenimo įvykiuose. Jau po pirmos konsultacijos išėjau žymiai ramesnė ir žinojau, kaip elgsiuos toliau. Specialistas padėjo sustatyti prioritetus. Rekomenduoju visiems atvykti pagalbos į centrą kai jaučiatės emociškai ir psichologiškai blogai, kad susigaudytumėte savyje ir gautumėte taip reikalingo supratimo ir palaikymo.

  2018-11-29
  Ivona

  Tikrai Jūsų konsultacijos padėjo.

  2018-05-22
  Milda

  Ačiū, padėjote.

  2017-09-08
  Eglė

  Ačiū, kad esate.

  2017-07-24